Nowy model franczyzy w Odido

Autor: www.dlahandlu.pl 16 lipca 2015 13:41

Nowy model franczyzy w Odido W Polsce Makro Cash & Carry istnieje od 1994 roku; fot. ODIDO

W czerwcu br. odbył się cykl dwudniowych targów Odido. Przedstawiciele sieci odwiedzili siedem miast w Polsce, w których spotkali się z właścicielami sklepów niezależnych i zrzeszonych w sieci. Ważnym punktem wydarzenia była prezentacja nowego modelu zaawansowanej franczyzy.

- Klienci należący do sieci franczyzowych oczekują większego wsparcia ze strony franczyzodawcy, ale jednocześnie gotowi są na zacieśnienie współpracy i umocnienie relacji z siecią. W odpowiedzi na potrzeby rynku firma Makro przygotowała nowy model zaawansowanej franczyzy Odido. Jego założenia przedstawiono podczas targów, które odbyły się w siedmiu miastach w Polsce: Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Zabrzu, Gdyni i Szczecinie - podaje firma.

- Zaawansowany model franczyzy to silne wsparcie biznesu klienta przy zachowaniu przez niego niezależności. W ramach nowego modelu Makro zapewnia m.in. inwestycję o wartości kilkudziesięciu tysięcy złotych w wyposażenie, dzielenie się swoim know-how oraz współpracę na partnerskich zasadach. Ponadto nasi klienci otrzymają pakiet rozwiązań promocyjnych dedykowanych wyłącznie sklepom Odido oraz wsparcie komunikacyjne w mediach – mówi Roman Krucki, kierownik ds. grupy klientów Trader.

Ponadto firma zapewni promocje oraz indywidualne wsparcie oparte na swoim know-how. Ważnym aspektem zaawansowanej franczyzy jest również współpraca na zasadach partnerskich – franczyzobiorca zobowiązany jest do zachowania kluczowych standardów, ale ma swobodę w dopasowaniu sklepu do lokalnych potrzeb.

W Polsce Makro Cash & Carry istnieje od 1994 roku. W bieżącym roku firma obchodzi 20 rocznicę rozpoczęcia działalności na polskim rynku. Spółka posiada obecnie 41 hal (w tym już jedenaście hal mniejszego formatu). Łączna powierzchnia sprzedaży hurtowej firmy wynosi około 300 000 kw.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,69

  • Śr

    0,89

  • Min

    0,64

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4258

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 704461

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane