PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Nowy, ponad dwa razy większy sklep OFZ w Konstancinie

Autor: www.dlahandlu.pl 11 maja 2016 17:59

7 maja br. Organic Farma Zdrowia otworzyła powiększone Delikatesy w Starej Papierni, w Konstancinie. Sklep istnieje w tej lokalizacji od 2012 r. 

Dotychczas delikatesy działały w lokalu o powierzchni 45 mkw. powierzchni sprzedażowej, natomiast po powiększeniu sama część handlowa delikatesów jest ponad dwa razy większa i zajmuje powierzchnię 100 mkw.
- Tak duża nowa powierzchnia pozwoliła na blisko dwukrotne zwiększenie oferty delikatesów. Oferowane produkty posiadają polskie i unijne certyfikaty dające gwarancję wytworzenia ich bez użycia pestycydów nawozów, sterydów, antybiotyków oraz sztucznych środków konserwujących. Ponadto produkty podlegają bardzo surowej selekcji przez specjalistów zatrudnionych w Spółce. Dzięki temu klienci mogą być pewni, że otrzymują najwyższej jakości produkty wytworzone przez naturę – komentuje Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia S.A.

Organic Farma Zdrowia oferuje najwyższej jakości artykuły z każdej kategorii żywieniowej: owoce i warzywa, nabiał, mięso, wędliny, produkty zbożowe, przetwory, produkty dla dzieci, dania gotowe, słodycze, soki, miody, przekąski – generalnie około 3.000 artykułów. 

W nowym sklepie została zastosowana nowa ekspozycja kosmetyków, przez co klienci w większym stopniu mogą korzystać z pełnej oferty sieci z kategorii ekologicznych i naturalnych kosmetyków i środków czyszczących. Kategoria ta w najbliższym czasie będzie również coraz bardziej rozszerzana, jako efekt większego zwrócenia uwagi działu zakupu na potrzebę Klientów również w obszarze pielęgnacji ciała i domu.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    6,59

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane