Nowy prezes First Data Polska

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 1 września 2014 11:05

1 września Damian Zapłata dołączył do zespołu First Data obejmując stanowisko prezesa zarządu. Będzie kontynuować proces transformacji spółki, która przekształca się z procesora płatności w dostarczyciela kompleksowych rozwiązań dla biznesu.

-  First Data przechodzi transformację w wymiarze globalnym. Zwiększamy naszą innowacyjność i koncentrujemy się na dostarczaniu najnowocześniejszych rozwiązań - mówi Marc Overton, dyrektor współzarządzający dla Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki, First Data. - Jestem pewien, że bogate doświadczenie Damiana w sektorze finansowym zapewni First Data czołową pozycję w tej konkurencyjnej i dynamicznie rozwijającej się branży.
Damian Zapłata przechodzi do First Data z Loyalty Partner Polska, spółki American Express Inc, gdzie od grudnia 2010 r. pełnił funkcję dyrektora zarządzającego. Był odpowiedzialny m.in. za rozwój programu lojalnościowego PAYBACK, zrzeszającego siedem milionów posiadaczy kart i 150 firm partnerskich. Wcześniej, w latach 2008-2010 był partnerem w McKinsey & Company, gdzie specjalizował się w rynku usług finansowych, firmach z segmentu private equity, branży FMCG raz handlu detalicznym. 
Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane