PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Odrolnika.pl chce otworzyć do końca roku 6 stoisk w sklepach ekologicznych

Autor: dlahandlu.pl 28 kwietnia 2011 07:52

Odrolnika.pl chce otworzyć do końca roku 6 stoisk w sklepach ekologicznych

Grupa odrolnika.pl zamierza uruchomić do końca tego roku 6 stoisk w sklepach ekologicznych w największych polskich miastach takich jak: Katowice, Jaworzno, Warszawa, Wrocław i Tarnów. - Regały będą namiastką popularnych i dobrze funkcjonujących za granicą sklepów farmerskich na wsi - mówi Jan Czaja, pomysłodawca projektu.

Farm Shop to sklep na terenie gospodarstwa rolnego, gdzie konsument może nabyć żywność bezpośrednio od rolnika.
- Aktualnie współpracujemy z krakowskim sklepem Pan Zielonka. Wkrótce ruszy nowy sklep CrazyFarm w Tarnowie. Planujemy również  wprowadzić nasze produkty do Jaworzna, a następnie do dwóch sklepów w Warszawie. Pod uwagę bierzemy też Katowice i Wrocław - wyjaśnia Jan Czaja.

Pierwszy regał został otwarty w krakowskim sklepie Pan Zielonka przy ul. Dąbrówki 4/1. Na regałach w koszach wiklinowych znajdują się świeże i sezonowe owoce oraz warzywa. W specjalnie przygotowanej części czekają na swoich właścicieli zamówione przez internet paczki.

W punktach, gdzie znajdują się regały poza tym, że można odebrać gotową już paczkę można również skompletować paczkę samodzielnie, złożyć zamówienie na specjalne produkty od rolnika a następnie je odebrać.

Jak już informowaliśmy, projekt odrolnika.pl jest tworzony i realizowany przez rolników. Jego celem jest sprzedaż bezpośrednia produktów rolnych z małych i rodzinnych gospodarstw rolnych w celu umożliwienia im dalszej egzystencji. Według założeń sprzedaż bezpośrednia będzie prowadzona poprzez następujace kanały: online (paczka od rolnika z dostawą do miasta), sprzedaż wysyłkowa, sklep stacjonarny (stoiska, regały), jarmarki produktów ekologicznych i lokalnych oraz w gospodarstwie (w trakcie dni otwartych).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane