Ofensywa marketingowo-promocyjna PSH Lewiatan

Autor: dlahandlu.pl 24 października 2016 09:27

20 października rozpoczęła się druga tegoroczna kampania reklamowa sieci Lewiatan w telewizji. Do 9 listopada wyemitowanych zostanie ponad 3.400 reklam, z czego duża część pojawi się na antenach największych w Polsce stacji – TVP1, TVP2, Polsat oraz TVN.

Reklamy Lewiatana będą emitowane między innymi przed takimi programami i audycjami, jak: seriale – M jak miłość, Rodzinka.pl, Barwy Szczęścia, Na ratunek, O mnie się nie martw, Pierwsza miłość; programy informacyjne – Wiadomości, Pogoda, Panorama, Sport Telegram, Dzień dobry TVN oraz przy wielu programach rozrywkowych i filmach, jak: Top Chef, Taniec z Gwiazdami, The Voice of Poland, Twoja twarz brzmi znajomo, itd.

W kampanii reklamowej zadebiutuje nowa wersja spotu reklamowego „Do Lewiatana jeden krok”. Emitowane będą zarówno spoty wizerunkowe sieci, jak też reklamy z produktami promocyjnymi.

20 października ruszyła także kolejna loteria dla klientów sklepów Lewiatan. Akcja „Gotuj z Lewiatanem. Poczuj smak wygranej” potrwa do 13 listopada 2016 r.

W tym czasie, każdy klient który dokona zakupu w Lewiatanie za kwotę minimum 25 złotych, w tym kupi co najmniej jeden produkt loteryjny wyróżniony w sklepach specjalnym oznaczeniem może wziąć udział w losowaniu atrakcyjnych nagród. Do wygrania w loterii „Gotuj z Lewiatanem. Poczuj smak wygranej” jest 25 ekspresów do kawy marki Saeco Incanto oraz 125 bonów na zakupy o wartości 100 zł każdy. Aby zgłosić się do loterii i wziąć udział w losowaniu nagród należy zarejestrować paragon na stronie internetowej www.loteria.lewiatan.pl lub wysłać sms pod nr 70908 o treści: Lewiatan.nr dowodu zakupu (koszt 0,62 zł brutto).

Lewiatan od lat wydaje cyklicznie biuletyny kulinarne, publikując przepisy w gazetkach promocyjnych czy organizując kulinarne konkursy. Teraz zaprasza klientów do uruchomionego kanału kulinarnego „Gotuję z Lewiatanem” w popularnym serwisie YouTube. Obecnie na kanale znajduje się ponad 20 przepisów na dania, które przedstawione zostały także w bezpłatnym dla klientów Lewiatana magazynie o tym samym tytule. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • olo 2016-10-24 21:23:17

  polska sieć lewiatan. Dobre. Polska to ona była do czasu kiedy kupił ją Eurocash. Teraz powinien napis brzmieć. PORTUGALSKA SIEĆ LEWIATAN

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  18,59

 • Śr

  15,07

 • Min

  10,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8859

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane