PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

OFZ szuka lokalizacji dla nowego konceptu

Autor: www.dlahandlu.pl 27 listopada 2014 11:53

10 września w Warszawie na ulicy Zwycięzców 32 (Saska Kępa), nastąpiło otwarcie pierwszego lokalu spółki w nowy koncepcie pod marką „Organic Zielone Oko", co zarazem stanowiło wprowadzenie na polski rynek nowej, ekologicznej marki, która jest czymś więcej niż ekologiczny sklep typu convenience. Po przetestowaniu nowej koncepcji sklepu spółka będzie szukać kolejnych lokali w odpowiednich miejscach tj. w dzielnicach, w których konsumenci świadomie poszukują żywności dobrej dla zdrowia.

Organic Zielone Oko jest to sklep typu convenience - oferujący konsumentom ekologiczne produkty niedaleko miejsca zamieszkania. Lokal ma również część bistro zrealizowaną we włosko-francuskim stylu, gdzie klienci mogą spożyć na miejscu przygotowane przez personel kanapki, ciabatty, słone isłodkie przekąski, croissanty, koktajle i soki owocowo-warzywne oraz kawę i herbatę.

- Jednocześnie Organic Zielone Oko to jeszcze coś więcej niż ekologiczny sklep typu convenience, ponieważ lokal posiada jeszcze trzecią część, jaką jest mini piekarnia, gdzie na oczach klientów wypiekane jest różnorakie pieczywo – w głównej mierze na zakwasie i  z mąk ekologicznych. Tak, więc Organic Zielone Oko to sklep, bistro i piekarnia w jednym - opisuje firma.

Przypomnijmy, podczas VII FRSiH Sławomir Chłoń, prezes OFZ, zapowiedział, że sieć będzie się rozwijać w oparciu o franczyzę. - Szacujemy, że do sieci dołączy ok. 100 sklepów w ciągu najbliższych pięciu lat - powiedział.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane