OnPay chce wspomóc małe sklepy

Autor: dlahandlu.pl 23 kwietnia 2012 09:16

Wystartował program program OnPay, który dzięki zniżkom i nagrodom chce przyciągnąć klientów do lokalnych sklepów. W realizację projektu włączył się Bełchatowsko Kleszczowski Park Przemysłowo Technologiczny.

 - Programy takie jak ten warto wspierać. Idea OnPay jest innowacyjna i opiera się na sprawdzonych działaniach marketingowych - przekonuje Dariusz Stępczyński, prezes zarządu BKPPT.- Mechanizm akcji jest prosty. Klienci mający kartę OnPay dostają rabaty w lokalnych sklepach partnerskich, zbierają punkty i wymieniają je na nagrody.

 Także zdaniem ekonomisty, dra Krzysztofa Koja, Dziekana Chorzowskiego Wydziału Zamiejscowego Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu, pomysł ma szansę powodzenia. - Współczesna gospodarka globalna wymusza postawy konkurencyjne i nic tego nie zmieni. Tylko aktywność biznesowa, szukanie wyróżników i nisz rynkowych oraz proponowanie niekonwencjonalnych, atrakcyjnych rozwiązań, pomoże małym i średnim przedsiębiorstwom w konkurencji z dużymi podmiotami sieciowymi. OnPay proponuje ciekawe założenia, warte uwagi. Powinien teraz przemówić do klientów i przedsiębiorców językiem korzyści i przekonać ich, że będą mogli kupować taniej.  To poważne wyzwanie dla firmy, ale odważnie je podejmuje i to zasługuje na uznanie.

Konieczność podjęcia aktywności przez przedsiębiorców podkreślają także pomysłodawcy i inicjatorzy Programu: - Mali przedsiębiorcy muszą wziąć swój los we własne ręce, my stwarzamy im ku temu warunki - dodaje Adam Lewandowski, Prezes firmy OnPay - Jeżeli lokalni przedsiębiorcy skorzystają z możliwości, które im dajemy, podniosą konkurencyjność własnych firm, a tym samym umocnią swoją pozycję na rynku. Do tej pory nie mieli oni szans na uczestnictwo w dużych programach lojalnościowych - podkreśla - Prowadzimy liczne rozmowy z przedsiębiorcami i zachęcamy ich, żeby tę szansę wykorzystali. Wierzymy, że program odniesie sukces na Śląsku, następnie stopniowo będziemy wprowadzać go w innych regionach Polski - lada dzień rozpoczniemy działania na terenie Małopolski.
Do Programu przystąpili już pierwsi przedsiębiorcy.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • JO 2013-10-21 00:34:20

  Dokładnie.. Mervey zajmuje się tym nieprzerwanie since 2004!!!

 • Bartek 2012-05-16 17:37:17

  Czemu piszecie taką nieprawdę..?

  Od lat Firma MERVEY wspiera małe i średnie sklepy, zrzeszając je w akcji Profit.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  5,10

 • Śr

  3,94

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9988

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane