Organic Farma Zdrowia: proces rebrandingu i rewitalizacji delikatesów, zmiany w radzie nadzorczej

Autor: dlahandlu.pl 14 lipca 2017 14:00

Organic Farma Zdrowia w czerwcu br. kontynuowała proces rebrandingu i rewitalizacji najstarszych delikatesów. W czerwcu rewitalizację przeprowadzono w delikatesach sieci, w Galerii Krakowskiej. Rewitalizacje będą trwały naprzemiennie do końca roku - podała spółka w raporcie.

1 czerwca Organic Farma Zdrowia włączyła do swojej sieci delikatesy w Tarnowskich Górach, odkupione od poprzednich właścicieli i działające pod szyldem „eko delikastesy U Biernackich”. 

OFZ poinformowała również, że spółka dystrybucyjna Eko-Wital poszerzyła ofertę m.in. o wegańskie słodycze pod marką„Happy Beniamino”, ekologiczne zupy w innowacyjnych opakowaniach pod marką „Auga” oraz o produkty ekologiczne dla sektora Horeca.

Przedstawiciele handlowi Eko-Wital odbyli także kolejny etap szkoleń w Polsce, a kluczowi menedżerowie Grupy Organic Farma Zdrowia, szkolenia produktowe w centrali EcorNaturaSi (we Włoszech spotkali się również z włoskimi producentami żywności ekologicznej celem wymiany kontaktów handlowych i poszerzenia oferty).

Jednocześnie w KRS zarejestrowany zmiany w radzie nadzorczej spółki. Wykreśleni zostali: Robert WIĘCŁAWSKI, Robert Czajkowski i Tomasz MICHOŃ zaś wpisani Marco ARDUINI, Francesco IOVINE oraz Fabio BRESCACIN.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,32

  • Śr

    6,26

  • Min

    3,72

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane