Organic Farma Zdrowia: Sklep w Q22 dobrze przyjęty, nierentowna placówka w Łomiankach zamknięta

Autor: dlahandlu.pl 15 grudnia 2017 12:20

Organic Farma Zdrowia: Sklep w Q22 dobrze przyjęty, nierentowna placówka w Łomiankach zamknięta Na zdj. sklep OFZ w Q22, fot. Organic Farma Zdrowia

W listopadzie Organic Farma Zdrowia kontynuowała cykl rewitalizacji obiektów handlowych, mający na celu między innymi zwiększenie i uatrakcyjnienie ekspozycji towarowej w delikatesach. Spółka uruchomiła też największy w Polsce market oferujący produkty ekologiczne (otwarty 8 listopada 2017 roku w centrum Warszawy w budynku biurowym Q22).

Market w Q22 połączony jest z ekologicznym bistro. Powierzchnia obiektu to niemal 500 mkw., w markecie oferowanych jest kilka tysięcy produktów ekologicznych, które stanowią pełną ofertę
spożywczą oraz bardzo bogata oferta kosmetyczna i higieniczna.

- Sklep o takiej powierzchni, ofercie i aranżacji jest przełomem na polskim rynku handlu żywnością ekologiczną. W markecie zastosowano również najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie mebli sklepowych, chłodni, lodówek, zamrażarek, oświetlenia czy kas, w tym kas samoobsługowych. Market został entuzjastycznie przyjęty przez klientów - poinformowała spółka. 

W listopadzie kontynuowany był cykl szkoleń dla pracowników Organic Farma Zdrowia, które mają służyć podniesieniu kwalifikacji oraz umiejętności menedżerskich i sprzedażowych.
Organic Farma Zdrowia poinformowała także o zamknięciu sklepu w podwarszawskich Łomiankach, 

Z kolei spółka Eko-Wital rozszerzyła ofertę roślinnych zastępników jogurtów dla wegan, a wkrótce poszerzy ją o wegańskie sery.
Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,99

  • Śr

    5,29

  • Min

    3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8198

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane