PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Organic Farma Zdrowia wspiera sprzedaż - książka z przepisami za 240 zł wydane w sklepie

Autor: www.dlahandlu.pl 9 czerwca 2014 11:38

7 czerwca br. Organic Farma Zdrowia wprowadziła do swoich sklepów książkę kulinarną pt. Gotuj z Organic!, rekomendowaną przez Magdę Kumorek. To 40 przepisów na ekologiczne posiłki zaproponowane przez dietetyków, kucharzy i blogerów kulinarnych wykonane z produktów dostępnych w delikatesach sieci i w Organic24.pl.

Aktorka już od wielu lat szerzy w mediach wiedzę na temat świadomego i zdrowego odżywiania w myśl zasady „jesteś tym co jesz". Brała udział w kampanii Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi promującej ekologiczną żywność oraz często wypowiada się na łamach mediów na temat świadomego odżywiania.

Książka kulinarna „Gotuj z Organic!" będzie nagrodą dla lojalnych klientów delikatesów - będzie rozdawana osobom, które cztery razy zrealizują zakupy za minimum 60 zł w jednym ze sklepów stacjonarnych sieci lub w sklepie internetowym Organic24.pl za minimum 300 zł. Program promocji trwa do 30 czerwca 2014 r. lub do wyczerpania zapasów książki.

Przypomnijmy, podobną akcję przed świętami prowadziła sieć Lidl. Firma wydała wtedy milion egzemplarzy książki kucharskiej „Pascal kontra Okrasa". Książka była podsumowaniem dotychczasowej współpracy kucharzy z siecią. Publikacja zawierała 104 przepisy, które były prezentowane przez rok w ramach kampanii promocyjnej sieci Lidl

Organic Farma Zdrowia jest największą w Polsce siecią samoobsługowych delikatesów z produktami ekologicznymi. Posiada ponad 20 sklepów w największych miastach Polski i oferuje  ok. 4,5 tys. artykułów, większość z nich to certyfikowana żywność ekologiczna. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  4,49

 • Śr

  3,34

 • Min

  2,19

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8523

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane