Organic Farma Zdrowia z nowym biurem i magazynem

Autor: dlahandlu.pl 12 listopada 2015 12:09

W I połowie listopada br. Organic Farma Zdrowia i należąca do Grupy spółka Eko-Wital – dystrybutor produktów ekologicznych, naturalnych i prozdrowotnych – przeniosły swój magazyn oraz biura do nowej lokalizacji przy ul. Annopol 3 w Warszawie w Prologis Park Warszawa Żerań.

Obecnie firma zajmuje przestrzeń magazynową o pojemności ponad 19.000 m3. To zmiana w porównaniu do poprzedniego magazynu o objętości 5.800 m3. Jest to magazyn wysokiego składowania, więc możliwości magazynowe wzrosły z 600 miejsc paletowych do 2500 palet. W obecnym magazynie znajduje się również chłodnia o objętości ponad 600 m3, podzielona na 2 zakresy temperaturowe, co umożliwia przechowywanie różnego rodzaju produktów o innych wymaganiach składowania. Dodatkowo magazyn posiada rampy i doki przeładunkowe, podczas gdy poprzedni magazyn posiadał tylko 1 rampę. Na terenie magazynu znajduje się również zakład konfekcjonujący produkty pod marką własną EkoWital. Biura spółek zwiększyły się z 230 na 613mkw.

Potencjał magazynowo-logistyczny został również zwiększony poprzez zakup nowoczesnego wózka widłowego oraz mobilnego magazyniera. Natomiast tzw. mobilny magazynier pozwala na przyjmowanie, wydawanie, przesuwanie oraz inwentaryzowanie towarów w magazynie za pomocą mobilnych terminali danych.

Organic Farma Zdrowia to 35 sklepów stacjonarnych na terenie kraju. Delikatesy oferują ekologiczną i tradycyjną żywność, kosmetyki oraz środki higieny. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    7,14

  • Min

    3,97

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4715

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane