Organic Farma Zdrowia zamknęła dwa nierentowne sklepy

Autor: dlahandlu.pl 14 lutego 2018 15:18

W styczniu 2018 roku skonsolidowana sprzedaż Grupy Organic Farma Zdrowia zwiększyła się o 6 proc. w stosunku do stycznia poprzedniego roku. Wzrosty wykazała zarówno spółka detaliczna Organic Farma Zdrowia (mimo ferii zimowych na Mazowszu, gdzie spółka realizuje ok. 70 proc. swoich przychodów), jak i spółka dystrybucyjna Eko-Wital, która odnotowała aż 27,4 proc. wzrostu - podała spółka w komunikacie.

29 stycznia Organic Farma Zdrowia przejęła poprzez odstąpienie lokal w Bydgoszczy, w Galerii Handlowej Faktoria przy ulicy Gdańskiej 138-140. Powierzchnia sklepu to 146 mkw. Będzie to drugi sklep ekologiczny spółki na terenie Bydgoszczy (pierwszy zlokalizowany jest w Galerii Handlowej Zielone Arkady).

W styczniu były kontynuowane prace rewitalizacyjne delikatesów zlokalizowanych w Piasecznie, w Centrum Handlowym Auchan. W trójmiejskiej Galerii Bałtyckiej, w związku z trwającą rewitalizacją i powiększeniem sklepu, uruchomiony został tymczasowy punkt handlowy w formie wyspy. Powiększone i zrewitalizowane delikatesy zostaną otwarte z początkiem marca br.

Jednocześnie zamknięte zostały sklepy, których wyniki nie były zgodne z oczekiwaniami - chodzi o placówki  na ulicy Hożej i na warszawskich Skoroszach.

Spółka Eko-Wital rozszerzyła asortyment bardzo ważnej strategicznie marki własnej "Am-Am", przeznaczonej dla najmłodszych pasjonatów produktów ekologicznych. W ofercie spółki pojawiła się także nowa kategoria produktów makrobiotycznych wytwarzanych z alg morskich.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,99

  • Śr

    4,97

  • Min

    2,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8609

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane