PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Osiem sklepów Fawor z nową wizualizacją

Autor: dlahandlu.pl 14 lipca 2010 09:34

Sklepy w nowej wizualizacji znajdują się w Poznaniu przy ul. Szyperskiej 10, ul. Literackiej 45c, ul. Unii Lubelskiej, ul. Piłsudskiego 110, ul. Herbowej 5, os. Chrobrego 14 oraz w Koziegłowach os. Leśne 23d i os. Leśne 6d.

- Docelowo będziemy modernizować wszystkie nasze punkty, ale trudno powiedzieć kiedy to nastąpi, inwestycje wymagają przecież nakładów
finansowych. Placówki zyskały nowe logo i kolorystykę, opracowaliśmy takie same standardy wyposażenia i wyglądu poszczególnych stoisk. Nowo otwierane punkty będą już spełniać te normy - powiedział w rozmowie z serwisem dla handlu.pl Tadeusz Degler, wiceprezes poznańskiej sieci Fawor.

Wszystkie wymienione placówki oferują szeroki asortyment świeżego pieczywa oraz ciast i lodów pod marką Fawor. W sklepach można składać zamówienia na torty okolicznościowe i niestandardowe chleby na podstawie dostępnego katalogu lub oferty zamieszczonej w internecie.

W sklepach przy ul. Szyperskiej, ul. Literackiej, ul. Unii Lubelskiej, ul. Rycerskiej, w Koziegłowach i w Swarzędzu istnieje również możliwość
płatności kartami płatniczymi oraz doładowania kart telefonicznych.

Aktualnie w sieci Fawor funkcjonuje 27 sklepów.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane