PARP: rusza bezpłatne szkolenie z podatku VAT

Autor: dlahandlu.pl/pr 10 stycznia 2011 13:11

Na stronie www.akademiaparp.gov.pl dostępne jest już nowe, bezpłatne szkolenie „Podatek VAT 2011" prezentujące aktualnie obowiązujący stan prawny, obejmujący wszystkie najnowsze nowelizacje Ustawy o podatku od towarów i usług. Szkolenie jest skierowane do osób, które potrzebują skondensowanej wiedzy na temat obecnie obowiązujących przepisów.

Szkolenie składa się z ośmiu modułów dotyczących: rejestracji podatnika, krajowych czynności opodatkowanych, obowiązku podatkowego i podstawy opodatkowania, stawek i zwolnień, czynności związanych z obrotem zagranicznym, odliczeń i zwrotów, faktur, rejestrów, kas oraz opodatkowania wybranych rodzajów działalności.

Na portalu Akademii PARP znajduje się również szkolenie „Podatek VAT 2010", które prezentuje stan prawny obowiązujący do końca zeszłego roku, a także 22 inne szkolenia w pięciu zakresach tematycznych: finansowo-prawnym, zarządzanie strategiczne i operacyjne, umiejętności menadżerskie i osobiste, marketing i sprzedaż oraz wiedza ogólna i otoczenie biznesu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,98

  • Śr

    7,87

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9343

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane