PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Pekpol organizuje konkurs dla detalistów. Wśród nagród jest remont sklepu

Autor: pr 26 lutego 2015 12:33

Trwa nowa edycja programu lojalnościowego dla detalistów Zakładów Mięsnych „Pekpol Ostrołęka" pod nazwą „Czas na zmiany". Do programu zostali zaproszeni klienci detaliczni, którzy zbierają punkty z produktów objętych programem i wymieniają je na nagrody z puli kilkunastu propozycji nagród rzeczowych, jak sprzęt RTV i AGD, telefony, egzotyczne wycieczki, itd. Dodatkowo nagrodą główną w programie jest remont kuchni bądź sklepu.

Udział w programie biorą klienci detaliczni, którzy otrzymali zaproszenie do programu i zarejestrowali się na dedykowanej stronie programu czasnazmiany.pekpol.pl.
- Na wybranych produktach z oferty ZM „Pekpol Ostrołęka" znajdują się etykiety promocyjne „Czas na zmiany", pod którymi ukryte są kody alfanumeryczne. Uczestnicy zbierają kody, wpisują je na swoim koncie, gdzie kody zamieniają się na punkty, a następnie punkty wymieniają na atrakcyjne nagrody. Dodatkowo nagrodą główną w programie jest remont kuchni bądź sklepu. Aby wziąć udział w programie skontaktuj się z przedstawicielem handlowym ZM „Pekpol Ostrołęka". Zachęcam do wzięcia udziału, jest o co powalczyć - mówi Małgorzata Wódkiewicz z Zakładów Mięsnych „Pekpol Ostrołęka".

 

ZM „Pekpol Ostrołęka" to producent wyrobów mięsnych, będący na polskim rynku 40 lat.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane