PGS rozszerza o słodycze markę własną O! Wkrótce wprowadzi alkohol

Autor: dlahandlu.pl 31 października 2017 11:05

Po 5 miesiącach od wprowadzenia marki własnej O! Dobre. Pewne. Twoje., PGS zwiększyła swoje obroty o kilka punktów procentowych. Ilościowo sprzedaż przekroczyła  1 mln sprzedanych produktów miesięcznie. Po mąkach, makaronach, przyprawach oraz sosach, PGS zdecydował się na wprowadzenie do sklepów słodyczy – kategorii charakteryzującej się bardzo dynamicznym rozwojem na krajowym rynku.

W pierwszej fazie na półki sklepów Top Market trafią czekolada gorzka i mleczna. Wkrótce dołączy do nich czekolada z nadzieniem truskawkowym. PGS nie wyklucza nowych kolejnych smaków w przyszłości.

Jak informują przedstawiciele Polskiej Grupy Supermarketów, wszystkie produkty - włącznie z nową serią czekolad i słodyczy – produkowane są jedynie we współpracy z polskimi producentami i dostawcami. Prowadzone są również prace wdrożeniowe submarki O! z wysokiej jakości produktami ekologicznymi.

Dodatkowo PGS jako jedna z nielicznych na rodzimym rynku rozpoczęła program pilotażowy z alkoholami pod marką własną – jak na razie w wybranych sklepach w Polsce.

- Jako jedni z nielicznych zdecydowaliśmy się na wprowadzenie marki własnej alkoholi. Zaczęliśmy od pilotażu wódek czystych i piwa pod marką własną w wybranych sklepach. Kolejną kategorią będzie zapewne cydr, który już wkrótce wraz z innymi alkoholami marki własnej dostępny będzie w sklepach Top Market w całej Polsce  – mówi Przemysław Gaszewski, dyrektor handlowy Polskiej Grupy Supermarketów.

O!, która zadebiutowała na początku czerwca na półkach sklepowych w całej Polsce, ma pomóc zdobyć Polskiej Grupie Supermarketów przewagę konkurencyjną. Jakościowe produkty, w niskich cenach, produkowane wyłącznie w Polsce – to krótka charakterystyka marki, przedstawiana przez Przemysława Gaszewskiego. Obecnie linia produktów marki własnej liczy kilkadziesiąt produktów, jednak ich pozytywny odbiór przez klientów i sukces rynkowy, mobilizuję Grupę do rozszerzenia portfolio.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8667

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane