PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

PGZ Kupiec rozwija Centralną Konsolę Kupca

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 6 sierpnia 2015 12:03

PGZ Kupiec wspólnie z producentem systemów sprzedaży detalicznej firmą Insoft oraz dostawcą usług IT firmą Grupa Kotrak zdecydowały się na rozwijanie programu Konsoli Kupca o dodatkowe moduły informatyczne w postaci PC-Raportów, PC-Cenników oraz rozbudowę modułu zarządzania kontraktami z kontrahentami.

- Decyzja o wspólnym rozwoju oprogramowania uruchomiła również możliwość rozpoczęcia cyklu szkoleń dedykowanych właścicielom i pracownikom placówek handlowych grupy handlowej PGZ Kupiec – mówi Sławomir Kuryło, dyrektor ds. IT.
Pierwsze spotkanie o charakterze szkoleniowo – prezentacyjnym, specjalistów firmy Kotrak i Insoft z właścicielami i pracownikami PGZ Kupiec pozwoliło uczestnikom uzyskać odpowiedzi na pytania dotyczące działania systemu jak i określić potrzeby dostosowania oprogramowania PC-Market, Konsola Kupca oraz Centralna Konsola Kupca.

 Dedykowane dla PGZ Kupiec informatyczne rozwiązania pozwalają na raportowanie, analizę i monitorowanie dużej ilości danych, co niesie szereg korzyści a najważniejsze z nich to maksymalizacja wartości informacji, która ułatwia codzienną pracę i jest jednocześnie źródłem kompleksowej informacji na temat każdego przedsiębiorstwa. Centralna Konsola Kupca, jako system informatyczny do zarządzania siecią placówek handlowych, oparta o PC-Market, pozwala na centralne wspomaganie detalistów w procesie decyzyjnym w obszarze cen zakupu, odkrywania trendów, śledzenia popytu na produkty i optymalizację strategii merchandisingu.

 PGZ Kupiec działa na rynku FMCG od ponad dwóch lat reprezentując interesy właścicieli 150 placówek handlowych przed producentami i dostawcami.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    10,29

  • Śr

    5,96

  • Min

    3,78

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane