Picolla Italia powiększyła sieć do 7 placówek

Autor: dlahandlu.pl 24 maja 2013 18:51

Picolla Italia powiększyła sieć do 7 placówek

Sieć specjalistycznych sklepów Piccola Italia & Mediterraneo powiększyła się o placówkę na ul. Puławskiej 28 na warszawskim Mokotowie. Jest to nowatorski koncept sprzedaży jedynie jakościowych produktów śródziemnomorskich, głównie włoskich. Pół roku wcześniej sklep z logo sieci został otwarty przy Placu Wilsona na Żoliborzu. oraz na ul. Hożej w centrum Warszawy.

Śieć specjalistycznych sklepów Piccola Italia & Mediterraneo powiększyła się o placówkę na ul. Puławskiej 28 w Warszawie. Jest to nowatorski koncept sprzedaży jedynie jakościowych produktów śródziemnomorskich, głównie włoskich.
Produkty spożywcze od czołowych producentów z Włoch, Hiszpanii, Francji, i innych krajów dostarczane są bezpośrednio, eliminując zwykle długi łańcuch pośredników. Sklep oferuje zarówno produkty suche: makarony, sosy, oliwy, przyprawy ale także ma dział ze świeżymi wędlinami i serami.

Dotychczas delikatesy Picolla Italia miały swój sklep w Galeria Metro Bis, przy ul. KEN oraz na Sadybie, przy ul. Egejskiej, a od 2010 roku także punkt na ul. Emilii Plater w centrum Warszawy. Od połowy 2011r. działa 4. sklep na Saskiej Kępie w Warszawie.W sumie obecnie działa 7 sklepów Picolla talia oraz sklep patronacki przy ul.Polnej. Sklepy powstają w dzielnicach, gdzie mieszkają zamożniejsi klienci, poszukujący autentycznych włoskich produktów.Nie kierują się oni ceną lecz smakiem i jakością kupowanej zywnośc. Pokazuje to, że nawet w kryzysie jest miejsce na spójny i przemyślany koncept z delikatesową zywnością narodową.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • przemiły 2015-12-15 19:57:21

  Pani Marto to był prezes tego sklepu.

 • Marta 2015-10-18 17:32:34

  Jakieś 2 tygodnie temu robiłam zakupy w sklepie na Francuskiej bardzo miły i przyjemny sklep jedynie co mi się nie spodobało to prawdopodobnie własciciel bądz kierownik tego sklepu starszy otyły pan który strasznie krzyczał na pracowników wyglądało to fatalnie przy jego krzyku odechciało mi się tam zakupów taka mała rada dla tego pana takie sprawy załatwia się w biurze a nie na sklepie .

 • Kacha 2015-09-11 17:48:58

  Też robiłam zakupy w sierpniu, dwukrotnie i kasjer, młody chłopak zachowywał się wyjątkowo niegrzecznie. Szkoda mi czasu na opisywanie jego postawy. Natomiast panie na stoisku z serami-bardzo miłe i pomocne przy wyborze. Brakuje w tym sklepie toreb reklamowych na zakupy, a przynajmniej ja takich nie dostałam. Produkty świrze, dobre i w godziwych cenach. Polecam sklep ale owego kasjera właściciel powinien z miejsca wyrzucić bo psuje interes.

ZOBACZ WSZYSTKIE (10)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  2,19

 • Śr

  1,69

 • Min

  1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane