PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piekarnia z Nowego Targu wdrożyła system kontroli dostępu

Autor: www.dlahandlu.pl 6 października 2011 15:20

System Kontroli Dostępu CEM AC 2000 Lite został wdrożony w Zakładzie Usług Produkcyjnych Piekarnia-Ciastkarnia STESKAL z Nowego Targu, oferującym wyroby piekarnicze i cukiernicze, specjalizującej się w usługach gastronomicznych oraz sprzedaży hurtowej i detalicznej.

System został zainstalowany przez firmę AGIS Fire & Security - autoryzowanego i wyłącznego dostawcę rozwiązań marki CEM w Polsce. Główny element systemu, w którym wykorzystano najnowocześniejsze rozwiązania takie jak m.in. biometryczne czytniki linii papilarnych, stanowi AC 2000 Lite Controller. Jego funkcje pozwalają na obsługę i sterowanie pozostałymi elementami systemu z jednego miejsca. Umożliwia to m.in. generowanie raportów dotyczących ruchu gości w obiekcie czy nadawanie lub anulowanie uprawnień do poruszania się w określonych strefach - wszystkie polecenia wprowadzane są przez zarządcę w jednym miejscu, bez konieczności wprowadzania modyfikacji dotyczących każdego z zabezpieczonych przejść oddzielnie.

Dzięki zastosowaniu w systemie kontroli dostępu CEM AC 2000 Lite nowoczesnej technologii IP, czytniki linii papilarnych i kontrolery systemu zostały przyłączone poprzez sieć Ethernet. Takie rozwiązanie pozwoliło na zagwarantowanie sprawnej instalacji oraz możliwości szybkiej i prostej rozbudowy systemu w przyszłości.

W przypadku stref wymagających zapewnienia ochrony, zastosowane zostały czytniki biometryczne, sterowane za pomocą inteligentnych kontrolerów IP eDCM300. W przypadku awarii sieci eDCM300 posiada wbudowaną bazę danych użytkowników i w przypadku awarii sieci i braku komunikacji z serwerem głównym system kontroli dostępu nadal jest sprawny.

Kontroler AC2000 Lite umożliwia także integrację systemu kontroli dostępu CEM AC 2000 Lite z innymi rozwiązaniami w zakresie bezpieczeństwa takimi jak np.: System Nadzoru Wizyjnego (CCTV), System Sygnalizacji Włamania i Napadu (SSWiN).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,40

  • Śr

    4,43

  • Min

    2,39

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane