Piekarnie Cukiernie Putka będą kontynuować współpracę z ZM Wierzejki

www.portalspozywczy.pl 30 kwietnia 2015 14:08

Należąca do Polpain-Putka sieć Piekarnie Cukiernie Putka uruchamiając nowe placówki firmowe zwykle dzieli się wynajmowaną przestrzenią z Zakładem Mięsnym Wierzejki. Stefan Putka, współwłaściciel i członek zarządu Polpain-Putka, w rozmowie z serwisem portalspozywczy.pl zachwala dotychczasową współpracę z mięsną firmą i zapowiada jej kontynuację.

- Nasza współpraca funkcjonuje na zasadzie komplementarności: przychodząc po bułkę klient kupuje wędlinę, a kupując wędlinę trzeba przecież kupić również bułkę. Takie połączone sklepy są korzystne zarówno dla klientów, jak i dla nas. Oprócz większej ilości klientów możemy się również podzielić kosztami szukania lokalu oraz czynszem - zauważa Putka.

Współwłaściciel Polpain-Putka zapytany o to, czy firma otrzymuje propozycje podobnej współpracy od innych przedsiębiorstw, niekoniecznie z branży mięsnej, odpowiada, że nic takiego nie miało na razie miejsca.

I dodaje: - Na pewno nie szukamy partnera z branży mięsnej, ponieważ współpraca z Wierzejkami układa nam się bardzo dobrze. Nie zamykamy się jednak na inne branże.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane