PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Piekarnie Nowakowski wdrożyły system SAP

www.portalspozywczy.pl 24 lipca 2012 11:16

Firma Hicron zakończyła wdrożenie systemu SAP Business All-in-One w firmach Piekarnia Nowakowski Elżbieta Zajezierska oraz Nowakowski Sklepy Sp. z o.o.

Wdrożenie nastąpiło w dwóch jednostkach gospodarczych: Piekarni Nowakowski, skupiającej część produkcyjną działalności, oraz Nowakowski Sklepy Sp. z o.o., odpowiedzialnej za sprzedaż i zarządzanie sklepami pod marką "Gorąco Polecam Nowakowski". Zakres wdrożenia systemu obejmuje kluczowe obszary działania firmy: finanse, sprzedaż i dystrybucję, gospodarkę materiałową i magazynową, planowanie produkcji, HR.

Decyzja o inwestycji spółek w system ERP była ściśle związana z planami dynamicznego rozwoju. Zarząd szukał rozwiązania, które byłoby przygotowane do obsługi procesów charakterystycznych dla branży piekarnicznej, gwarantując jednocześnie możliwość dostosowania systemu do nowych potencjalnych wymagań spółki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Warszawa 2013-12-16 21:37:16

    nie płacą należności, uwaga!!! nie zostały zapłacone mi faktury za marzec 2013. Pani zajezierska, właściciel piekarni wielokrotnie zapewniała, że faktury zapłaci. nie płaci!

  • oszukany 2013-12-12 19:46:25

    Firma zupełnie niewypłacalna. Nie regulują swoich należności.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane