Pierwsza warszawska stacja MOYA z nowym konceptem gastronomicznym (zdjęcia)

Autor: www.dlahandlu.pl 28 kwietnia 2017 09:11

Pierwsza warszawska stacja MOYA z nowym konceptem gastronomicznym (zdjęcia) fot. materiały prasowe Anwim

20. kwietnia swoją działalność rozpoczęła pierwsza stacja własna MOYA w Warszawie, przy ul. Ordona 1A, należąca do operatora tej liczącej już 140 placówek, ogólnopolskiej sieci stacji paliw - firmy ANWIM S.A. Wyróżnikiem placówki jest nowy koncept gastronomiczny Pizza & Caffe MOYA.

Stacja zlokalizowana na warszawskich Odolanach to obiekt, który przeszedł całkowitą modernizację. Za projekt modernizacji stacji odpowiada biuro projektowe Kaniewski Design, wyspecjalizowane m.in. w projektach z obszaru wzornictwa przemysłowego. Wnętrze podzielone zostało na dwie strefy - sklep typu convenience oraz strefę gastronomiczną. Sklep oraz strefa gastronomiczna zostały zaprojektowane z uwzględnieniem specyfiki miejskiej. W zależności od potrzeby można zrobić tam szybkie zakupy lub zjeść w komfortowych warunkach, czy skorzystać z ogólnodostępnej sieci WiFi. W strefie gastronomicznej znajduje się kącik zabaw z atrakcjami dla najmłodszych, a toaleta wyposażona jest w przewijak. Dodatkowo w letnie dni klienci mogą skorzystać z tarasu z zielenią.

Otwarcie warszawskiej stacji to również premiera nowej, bogatszej oferty gastronomicznej. Oprócz przekąsek dostępnych w standardowym menu Caffe MOYA, placówka przy ul. Ordona będzie serwowała wypiekaną na miejscu pizzę w 8 różnych wariantach oraz świeżo wyciskane soki z cytrusów. Ofertę uzupełniają: zapiekanki korzenne, lemoniady, a także smoothies w butelkach, by można było zabrać je ze sobą w drogę. Zapiekanki korzenne na zakwasie dostępne są w trzech wariantach: z szynką, kurczakiem oraz serem i pieczarkami.

- Na przestrzeni ostatniego roku bardzo mocno pracowaliśmy nad koncepcją sklepów na stacjach MOYA. Wiemy, że nowoczesna stacja musi zapewnić zarówno produkty pierwszej potrzeby, jak i dobrą gastronomię. Chcemy, aby stacje MOYA były miejscem, w którym klient zatankuje swoje auto, zrobi zakupy, ale również chętnie usiądzie w strefie bistro, skosztuje wysokiej jakości produktów i odpocznie. Nowa stacja przy ul. Ordona to najnowsza odsłona naszej idei tworzenia nowoczesnych i przyjaznych placówek tego typu, a Pizza & Caffe MOYA to ukłon w stronę klientów, którzy cenią świeże produkty i smak prawdziwej pizzy – mówi Monika Ostaszewska, kierownik działu marketingu i reklamy MOYA.

Po włączeniu nowej stacji do sieci MOYA liczba obiektów będących w posiadaniu spółki Anwim S.A. w Polsce wzrosła do 21. W samym województwie mazowieckim pod marką MOYA funkcjonuje obecnie 19 stacji

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8535

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane