PIH gratuluje dyrektorowi Biedronki odznaczenia

Autor: www.dlahandlu.pl 30 lipca 2015 11:07

Polska Izba Handlu gratuluje Pedro Pereira da Silva odznaczenia Krzyżem Kawalerskim Orderu Zasługi Rzeczypospolitej Polskiej. - Mamy nadzieję, że w podobny sposób docenione zostaną działania na rzecz integracji handlu prowadzone od 20 lat przez polskie przedsiębiorstwa i ich menadżerów - podkreśla organizacja.

- Pracują oni nad zachowaniem unikalnej struktury handlu w naszym kraju niezdominowanej przez hipermarkety i dyskonty. To dzięki ich zaangażowaniu udało się utrzymać setki tysięcy miejsc pracy oraz zróżnicowaną i bogatą ofertę dla konsumentów, która odróżnia nasz handel od struktury handlu w wielu krajach Europy - dodaje PIH.

Order Zasługi Polskiej Rzeczypospolitej Ludowej nadawany jest cudzoziemcom i obywatelom polskim stale zamieszkałym za granicą, którzy swą działalnością wnieśli wybitny wkład we współpracę międzynarodową oraz współpracę łączącą Rzeczpospolitą Polską z innym państwami i narodami.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Rick 2015-08-02 18:50:14

    Oczywiście,że to sarkazm,ale niech autor to napisze wyraźnie !Na pewno nie jest to stanowisko Zarządu PIH,bo takowy ielokrotnie zwracał uwagę na szkodiwe działanie Biedronki,choćby w kwestii oszukiwania klientów poprzez niestandarowe opakowania.

  • J 2015-07-31 14:40:53

    Ironicznie i z przekąsem - PIH zna się na rzeczy.

  • Pedro M. 2015-07-31 14:01:29

    Polski Ludowej? LoL

ZOBACZ WSZYSTKIE (11)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 5323

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane