PKN Orlen: Odpowiadamy na nowe trendy konsumenckie

Autor: dlahandlu.pl 20 marca 2018 14:59

​PKN Orlen, wraz z wejściem Traficara na Śląsk i do Zagłębia, rozszerzył możliwość wynajmu aut na minuty o 10 stacji. Obecnie w całej Polsce do dyspozycji klientów pozostaje 107 dedykowanych miejsc parkingowych na 70 obiektach pod marką Orlen.

Na bieżąco obserwujemy i odpowiadamy na nowe trendy konsumenckie, w tym te dotyczące mobilności w obszarach miejskich oraz ekonomii współdzielenia. Dlatego na przestrzeni ostatniego roku sukcesywnie poszerzaliśmy ofertę wynajmu aut na minuty, w ramach współpracy z naszym partnerem – firmą Traficar. Zależy nam na zaoferowaniu pełnego pakietu usług w tym zakresie, stąd oprócz opcji carsharingu, nasi klienci mają możliwość nie tylko wypożyczenia na stacjach także rowerów, ale skorzystania z wi-fi, odebrania przesyłki kurierskiej czy skorzystania z bogatej oferty produktów gastronomicznych na wynos. Otrzymujemy bardzo dobre opinie zadowolonych klientów, co potwierdza dobry kierunek zmian na stacjach Orlen – powiedział Zbigniew Leszczyński, członek zarządu PKN Orlen ds. sprzedaży.

PKN Orlen, w odpowiedzi na zapotrzebowanie ze strony klientów, dąży do zapewnienia kompleksowej usługi na stacjach w całej sieci. Stąd testowane są innowacyjne rozwiązania zarówno w zakresie obsługi klienta, jak i dostępności dodatkowych udogodnień. Rozszerzenie współpracy z Traficar o kolejne obiekty stanowi również doskonałą okazję do promocji atrakcyjnej oferty gastronomicznej stop.cafe i O!Shop. We wszystkich miastach, w których funkcjonuje usługa, PKN Orlen zapewnia paliwo dla floty Traficar, a także świadczy dodatkowe usługi, np. myjni.

Obecnie usługa wynajmu aut na minuty dostępna jest na obiektach koncernu w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście oraz na Śląsku. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,59

  • Śr

    3,49

  • Min

    1,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 3903

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane