,,Plaboy" i ,,CKM'' znikną z półek stacji Orlenu? Koncern odpowiada

Autor: dlahandlu.pl 22 marca 2018 12:36

,,Plaboy" i ,,CKM'' znikną z półek stacji Orlenu? Koncern odpowiada Fot. Shutterstock.com

,,Playboy” i „CKM” mają zniknąć z półek na stacjach PKN Orlen – dowiedział się „Newsweek”.  Koncern dementuje podane informacje.

- ​PKN Orlen pragnie zdecydowanie podkreślić, iż replikowana przez media informacja podana wczoraj przez tygodnik Newsweek o rzekomym wycofaniu ze stacji paliw Orlen części prasy jest nieprawdziwa. Spółka nie miała okazji jej zdementować bowiem redakcja tygodnika Newsweek nie czekając na odpowiedź biura prasowego, opublikowała przedmiotowy tekst. Pragniemy poinformować, że w ramach cyklicznej optymalizacji oferty prasowej względem możliwości ekspozycyjnych, czasowo wstrzymana została dostawa na stacje kilku tytułów, różnych kategorii. Stan ten potrwa do czasu wypracowania nowych standardów ekspozycji. Termin ich wprowadzenia został zaplanowany na 26 marca - poinformowało biuro prasowe płockiego koncernu.

- Zarzadzanie półką z produktami (w tym przypadku prasa i czasopisma) to naturalny i cykliczny proces podyktowany wyłącznie wskazaniami biznesowymi. Podobne działania były przeprowadzane w przeszłości i będą miały miejsce w przyszłości. Szanujemy wszystkich naszych klientów, a wszelkie zmiany na stacjach paliw służą tylko kształtowaniu standardów jak najlepszej jakości usług - czytamy w komunikacie spółki.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Fakenews 2018-03-24 19:11:06

    Znów Lisweek w akcji.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8711

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane