PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Plany modernizacji mogą powstać w trakcie konkursu ofert

Autor: dlahandlu.pl 9 czerwca 2010 09:24

Tworząc nową placówkę handlową lub modernizując już działającą przedsiębiorca nie może ryzykować powierzenia prac amatorom.

- Znam przypadki znajomych, którzy próbowali samodzielnie zaprojektować wnętrze obiektu: rozkład mebli, urządzeń. Inny znajomy zaufał fachowcom - niestety bez doświadczenia. Niestety oba przypadki nie zakończyły się dobrze. Najgorzej sprawdził się wybór materiałów na regały i półki. Wybrano najtańsze, najsłabsze, co zemściło się po kilku miesiącach koniecznością wymiany, więc powtórnego zakupu - informuje właściciel sklepu z Pruszkowa.

Dlatego ten handlowiec, planując na wakacje remont sklepu, zamierza zlecić prace specjalistom. - Zamierzam zgłosić się do Makro, zapytać o ich ofertę współpracy z detalistami. Zauważyłem to na stronie internetowej. Oprócz tego co jakiś czas odwiedzają mnie przedstawiciele firm wyposażeniowych. Zorganizuję więc rodzaj konkursu - zapowiada handlowiec.

Handlowiec nie planuje rewolucyjnych zmian. Sklep jest samoobsługowy. Modernizacja ma objąć zmianę regałów oraz przemyślane ułożenie na nich towarów. Być może także zmianę oświetlenia na podkreślające produkty.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,94

  • Min

    2,28

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane