PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

PMB nie istnieje, a logo firmy dalej można znaleźć w sklepach

Autor: Gazeta Wyborcza 8 maja 2013 12:14

Zakłady PMB są w stanie upadłości likwidacyjnej, na ich terenie działa już nowa spółka PMB Dystrybucja. Jednak w sklepach nadal pojawiają się choćby kindziuki oznaczone znanym logotypem - podaje gazeta.pl Białystok.

Klienci zastanawiają się, jak to możliwe, że oficjalnie PMB SA już niczego nie produkuje, a w sklepach wciąż można kupić towar sygnowany znakiem markowym znanym od dziesięcioleci. Gazeta Wyborcza sprawdziła  kilka sklepów pod szyldem Delikatesy Mięsne "U Rzeźnika". I faktycznie - wciąż można zobaczyć tu w lodówkach artykuły z metkami PMB obok nowych - z logo PMB DystrybucjaPowiatowy Inspektorat Weterynarii w Białymstoku zaznacza, że w obrocie może być jedynie asortyment wyprodukowany przed 15 marca.

W poniedziałek nastąpiło też oficjalne ogłoszenie terminu licytacji na część majątku należącego do tej spółki, ale bez białostockiego zakładu. Ustny przetarg nieograniczony ma się odbyć 22 maja.


 

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • b. prac sieci spec. HACCP 2013-05-09 02:45:13

    Witam, żadna nowość z tym logo PMB, w Poznaniu od lat nie ma P.Z.M. a logo tych zakładów mięsnych można spotkać w małych osiedlowych sklepach jak i w dużych marketach np. Selgrosie

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane