PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Pod koniec marca ruszy targowisko przy przejściu granicznym w Budomierzu

Autor: elubaczow.com 17 marca 2016 10:55

Przedsiębiorcy, rolnicy i handlowcy już wkrótce będą mogli sprzedawać swoje produkty na przygotowanym przez gminę Lubaczów targowisku. W pełni wyposażony obiekt powstał w Krowicy Hołodowskiej, tuż przy przejściu granicznym w Budomierzu - podaje serwis elubaczow.com.

Projekt nastawiony jest na wymianę handlową pomiędzy podmiotami z terenu pogranicza polsko-ukraińskiego. Na targowisku znajdują się nie tylko obiekty handlowe, ale również miejsca parkingowe. Mieszkańcy z Ukrainy zajmujący się na co dzień handlem będą mogli tam zostawiać swoje samochody, nie stwarzając zagrożenia uczestnikom ruchu na drodze prowadzącej do przejścia granicznego oraz w samych miejscowości Budomierz i Krowica Hołodowska. Przez cały tydzień na targowisku będzie funkcjonować również mała gastronomia serwująca kuchnię typu fast food wzbogacona, dzięki współpracy z Centrum Integracji Społecznej w Dąbrowie, o dania kuchni tradycyjnej.

Rozpoczęcie działalności targowiska zaplanowano na 31 marca br., a administratorem obiektu w imieniu gminy Lubaczów będzie Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna „Złote Runo”. Gmina liczy, że targowisko będzie się rozwijać, skupiać coraz większą ilość przedsiębiorców, co wpłynie na utworzenie kolejnych miejsc pracy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  27,40

 • Śr

  16,86

 • Min

  12,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8147

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane