Pod szyldem Organic ma powstać 100 sklepów w ciągu 5 lat

www.portalspozywczy.pl 22 października 2014 15:02

Pod szyldem Organic ma powstać 100 sklepów w ciągu 5 lat

Nowy model sklepu convenience pod marką Organic Zielone Oko to bardzo zaawansowany koncept, skierowany do świadomego klienta. Dlatego brand będziemy rozwijać w dużych miastach a dokładnie - w pobliżu centrów biurowych - powiedział Sławomir Chłoń, prezes Organic Farma Zdrowia na VII Forum Rynku Spożywczego i Handlu 2014.

Pierwszy sklep pod marką Organic Zielone Oko działa od 10 września w Warszawie. - Jak dotąd notujemy same pozytywne komentarze od strony klientów. Słyszymy, że to jest właśnie sklep, jakiego oczekiwali. Oznacza to, że badania rynku poprzedzające uruchomienie nowej marki nie poszły na marne - podkreślił Sławomir Chłoń.

Na sukces nowego typu sklepu mają złożyć się trzy elementy: sprzedaż produktów ekologicznych, bistro, oraz mini piekarnia. - Na ten moment możemy powiedzieć, że ten miks świetnie się sprawdza. Sprzedaż rozkłada się dość równomiernie na poszczególne elementy oferty. Poza tym zauważamy, że każdy z elementów konceptu „ciągnie" pozostałe. Przykładowo, klient przychodzi po gorące ekologiczne pieczywo a przy okazji korzysta z bistro i robi zakupy spożywcze - tłumaczył prezes Organic Farma Zdrowia.

Dodał, że jego sieć będzie się rozwijać w oparciu o franczyzę. - Szacujemy, że do sieci dołączy ok. 100 sklepów w ciągu najbliższych pięciu lat - zapowiedział Sławomir Chłoń.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane