Podwyżka opłat targowych w Nysie zgodna z prawem

Autor: Radio Opole 17 stycznia 2012 09:48

Regionalna Izba Obrachunkowa w Opolu nie dopatrzyła się naruszenia prawa przez uchwałę Rady Miejskiej w Nysie, która podniosła opłaty targowe z 2 do 50 zł - podało Radio Opole.

Jak podaje Radio Opole, sprawa dotyczy około stu nyskich kupców handlujących zarówno na chodnikach jak i na placu po byłej zajezdni MZK naprzeciwko magistratu.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • helmut 2012-01-25 23:11:57

  zastanawiam się tylko czy władze nysy przekładają zyski nad stratami przecież przykładowo na placu po mzk czynsz wzrasta stanowczo za dużo . do tej pory placowe za 10 m wynosił około 20 zł dziennie teraz 50 zł za metr . 6 dni w tygodniu razy 4 tygodnie to kolosalna kwota za którą urząd miejski w nysie myśli że właściciele będą dalej utrzymywać takie budy a gdzie zysk a ludzie nie mówię o właścicielach ale o ludziach pracujących na tych stanowiskach pracy czy nysę stać na zasiłki dla bezrobotnych czy nyska burmistrz ma kolejny genialny plan. miałem zaszczyt być na spotkaniach przed wyborczych pani barskiej i nie pamiętam aby wspominała o takich podwyżkach nie pamiętam też słowa o likwidacji szkół . czuję się oszukany teraz wiem że wybory dla pani burmistrz nysy to tylko słowa dla takich naiwnych jak ja . jeśli ,mógłbym cofnąć czas to pierwsze co bym zrobił to skreślił bym nazwisko pani barskiej z listy .czy liczy się tylko zysk miasta czy zwykli ludzie którzy wylądują na zasiłkach nic dla niej nie znaczą . pani barska ma pensję pewnie bardzo dużą nie chcę wiedzieć jaką po co mi nerwy ale ludzie pracujący za marne 1100 zł miesięcznie cieszą się z każdej złotówki . może niech pani barska spróbuje za to żyć z opłatami i niech powie kiedyś swojemu dziecku kochanie nie mam pieniążków kupię ci to kiedyś indziej . a teraz kiedy prywaciarze zrezygnują z prowadzenia tych stanowisk pracy kiedy ludzie zostaną bez środków do życia co mamy powiedzieć dzieciom - nie kupię tego nigdy albo idż do pani burmistrz ciekawe tylko czy pani barska przyjmie moje dzieci , spojrzy im w oczy i powie

  teraz jeść będziecie odpadki , resztki albo co chcecie na przykład tynk ze ściany .do tej pory uważałem burmistrz nysy za osobę myślącą racjonalnie teraz już nie, myśli tylko o kasie dla miasta

  swojej pensji ale zapomniała o zwykłych ludziach.proszę panią- nie błagam proszę o wyrozumiałość o zrozumienie my też musimy żyć , jeść , istnieć . i ja na panią już dwa razy głosowałem , teraz mi wstyd się do tego przyznać .

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,38

 • Śr

  4,79

 • Min

  0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9961

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane