PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Pogoda wyhamowała sprzedaż lodów

Autor: dlahandlu.pl 18 maja 2010 07:17

Pogoda wyhamowała sprzedaż lodów

Polacy jedzą lody głównie na wiosnę i w lecie. Bez względu na porę roku najchętniej sięgają po klasyczne smaki śmietany, czekolady lub truskawek ewentualnie urozmaicone bakaliami lub kawałkami czekolady.

- Obecna pogoda oznacza zatrzymanie sprzedaży lodów. W poprzednich latach o tej porze roku moje zamówienia były kilkukrotnie wyższe. Dla mnie to strata, którą odczuwam - informuje właściciel sklepu działającego w Karczewie.

Handlowiec zaopatrzył swój sklep w lody już w marcu.
- Chciałem być dobrze przygotowany do sezonu. Niestety pogoda pokrzyżowała mi plany. Zamroziłem gotówkę, ale mam nadzieję, że wkrótce ja odzyskam - przekonuje handlowiec.
Z racji dość szerokiej oferty właściciel sklepu nie zdecydował się na wprowadzenie do sklepu lodówki należącej do jednego z producentów.
- Sklep nie jest zbyt duży, nie mam miejsca na lodówki kilku producentów. Dlatego kupiłem własną i mieszam w niej lody wielu dostawców. Niedawno przedstawiciel handlowy Algidy zaproponował mi nieduża lodówkę, którą mógłbym postawić przy kasie. Zastanawiam się, ale raczej przyjmę ofertę. Być może zwiększy to sprzedaż. Kupujący nie będą musieli przechodzić całego sklepu, jeżeli przyszli tylko po loda. Oczywiście warunkiem jest słoneczna pogoda - przekonuje handlowiec.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane