PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Połączenie Edenu z Topazem zaowocowało 70 nowymi kontraktami handlowymi

Autor: dlahandlu.pl 3 lipca 2015 10:53

Połączenie Edenu z Topazem zaowocowało 70 nowymi kontraktami handlowymi Na zdj. Sklep Eden w Siedlcach, fot. za eden.info.pl

W II kwartale br. Sieć Handlowa Eden po połączeniu z największą w regionie siecią sklepów Topaz, wzbogaciła swoją ofertę handlową o około 70 nowych kontraktów z kluczowymi producentami i dostawcami. Połączone działy handlowe Edenu i Topazu prowadzą rozmowy z kolejnymi 60 partnerami handlowymi.

Właściciele sklepów widząc potencjał, wymierne korzyści oraz "morze możliwości" wynikające z konsolidacji, chętnie przystępują do sieci Eden.

Jak informują przedstawiciele sieci, oferta Edenu jest na tyle atrakcyjna, że może z powodzeniem konkurować z innymi prężnie działającymi sieciami o kapitale zagranicznym.

Oferta Edenu jest skierowana dla przedsiębiorców, którzy czują się Polakami i chcą walczyć z zagranicznymi liderami rynku, którzy niszczą polski rynek tradycyjny.

Sieć Handlowa Eden to ponad 930 sklepów franczyzowych w czterech województwach: mazowieckim, warmińsko­‑mazurskim, podlaskim i lubelskim.

W marcu br. PHU Topaz nabyło 100 proc. udziałów w spółce SH Eden.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,37

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane