Polska Grupa Supermarketów z nowym magazynem

Autor: pr,dlahandlu.pl 3 marca 2017 13:27

Polska Grupa Supermarketów z nowym magazynem fot. PGS

Polska Grupa Supermarketów, otworzyła nowy magazyn w Żabiej Woli (woj. mazowieckie) w celu usprawnienia procesu logistycznego

W związku z rozrastającą się siecią sklepów w całej Polsce, magazyn jest jednym z ważnych punktów w strategii rozwoju Grupy, zakładającej stworzenie silnej, polskiej alternatywy dla międzynarodowej konkurencji. Obecnie sieć skupia blisko 600 sklepów funkcjonujących pod markami Top Market, Minuta8 i Delica.

Magazyn w Żabiej Woli jest drugim po Pruszkowie centrum logistycznym Polskiej Grupy Supermarketów. Spełnia wszelkie międzynarodowe standardy i zapewnia optymalne warunki do przechowywania produktów suchych oraz wymagających niskich temperatur. Operatorem logistycznym jest firma Green Yard Logistics Poland (Univeg).

- Polska Grupa Supermarketów sukcesywnie wzmacnia swoją pozycję na polskim rynku, a naszym celem jest zbudowanie największej polskiej sieci handlowej. Magazyn to jedno z narzędzi, które chcemy zaproponować naszym partnerom, jako element budowania przewagi konkurencyjnej naszej sieci – twierdzi Michał Sadecki, prezes PGS.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane