PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Polski Tytoń przejmie spółkę obsługującą terminale sklepowe

Autor: Puls Biznesu 26 września 2014 09:21

Polski Tytoń przejął spółkę BluePay od Blue Media i BlueRoon Investments. Transakcja, której wartość nie została ujawniona, czeka jeszcze na akceptację Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumenta - czytamy w "Pulsie Biznesu".

Inwestycja Polskiego Tytoniu oznacza, że grupa Blue Media wycofuje się z działalności pozainternetowej. BluePay zajmuje się obsługą sprzedaży w terminalach sklepowych doładowań telefonów, kodów umożliwiających płatności internetowe oraz przyjmowaniem w nich płatności rachunków.

Polski Tytoń, który zajmuje się przede wszystkim hurtową sprzedażą papierosów, coraz śmielej dywersyfikuje swoją działalność. Firma poszerzyła ją m.in. o dystrybucję impulsowych artykułów spożywczych, leków OTC, suplementów diety, kart prepaid i baterii. W kwietniu tego roku Polski Tytoń rozpoczął dodatkowo sprzedaż alkoholi. Obsługą płatności elektronicznych w terminalach sklepowych Polski Tytoń zajmuje się od 2005 r. Przejęcie BluePay ma pozwolić na umocnienie się w tej kategorii - zauważa "Puls Biznesu".

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8296

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane