PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Ponad 3500 placówek w PSH Nasz Sklep

Autor: dlahandlu.pl 9 października 2017 12:23

PSH Nasz Sklep obecnie liczy 3543 placówki, a razem z siecią Livio tworzy ponad 5700 placówek franczyz Specjał. W ostatnim miesiącu w szeregi PSH Nasz Sklep wstąpiło wiele nowych placówek.

W oddziale Leszno zostały otwarte sklepy w Grodzisku Wielkopolskim i Drzewcach w formacie Delikatesy Sezam. Sklepy  przeszły  gruntowny remont zmieniając  zupełnie swój design, co pozwoliło również na zwiększenie asortymentu.

Kolejny sklep ruszył w oddziale Łódź w Ołoboku. To liczące 170 mkw. powierzchni Delikatesy Premium. W sklepie  całkowicie zmieniono ustawienie wyposażenia  z zastosowaniem prawidłowej  komunikacji, co zwiększyło funkcjonalność placówki. Wdrożone  zostały  planogramy ułożenia asortymentu z podziałem na grupy asortymentowe, których wprowadzenie  zdecydowanie polepszyło czytelność  półki. Właścicielka postanowiła unowocześnić kolejny swój sklep, tym razem w formacie Delikatesów Sezam. Otwarcie odbyło się zaledwie miesiąc później.

W oddziale Kraków uruchomiono Delikatesy Premium w Kryspinowie  mające powierzchnię 120 mkw. W sklepie przeprowadzono gruntowny remont wraz z wymianą całości wyposażenia i oświetlenia. Domeną sklepu są stoiska z produktami świeżymi,  a w szczególności stoisko mięsno-wędliniarskie, którego ekspozycja i   jakość spełnia oczekiwania klientów. W placówce zostały też  wdrożone nowoczesne planogramy ułożenia  asortymentu.

Kolejny otwarty sklep znajduje się w miejscowości Sułków pod szyldem Nasz Sklep. Powiększono salę sprzedaży, co pozwoliło na zwiększenie asortymentu i prawidłową ekspozycję.

W oddziale Gdańsk nastąpiło otwarcie Delikatesów Sezam w miejscowości Linia. W sklepie został przeprowadzony remodeling z zastosowaniem wymiany całości wyposażenia i  powiększeniem stoiska owocowo-warzywnego. 

W oddziale Rzeszów w Mielcu zostały otwarte Delikatesy Premium. Sklep ten funkcjonował wcześniej pod szyldem konkurencji. W trakcie remodelingu wprowadzono elementy wyposażenia dedykowanego dla Delikatesów Premium oraz ułożenie asortymentu zgodne z planogramami.

W miejscowości Miękisz Stary ruszyły Delikatesy Sezam.  Sklep znajduje się w nowo wybudowanym obiekcie, sala sprzedaży to około 100 mkw.  

W miejscowości Ryszkowa Wola, przy głównej drodze z Jarosławia na Lubaczów, zostały otwarte Delikatesy Premium. Sklep przeszedł całkowity remodeling sali sprzedaży, z zastosowaniem prawidłowych regałów do ekspozycji asortymentu. Zostały również wprowadzone standardy Premium oraz wizualizacja zewnętrzna dedykowana dla tego formatu i program komputerowy.


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    11,49

  • Śr

    6,82

  • Min

    3,94

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane