PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Ponad połowa Delikatesów Centrum we franczyzie jest zakładana od zera

Autor: franchising.pl 14 kwietnia 2015 10:15

Naszym najbardziej zintegrowanym modelem franczyzowym są Delikatesy Centrum. W ramach tej sieci ponad połowa sklepów jest zakładana przez ich właścicieli od zera. Dzieje się tak, ponieważ na rynku nie ma już tak wielu sklepów, które spełniałyby wymagania tej sieci, w szczególności jeśli chodzi o południe Polski - mówi w rozmowie z portalem franchising.pl Pedro Martinho z Grupy Eurocash.

Wśród innych naszych sieci franczyzowych, większość nowych sklepów ciągle pojawia się jako zmiana franczyzy lub dołączenie do nas sklepów do tej pory niezrzeszonych w żadnej innej sieci - dodaje.

Jak zaznacza Pedro Martinho, grupa ma sklepy, których obroty po przystąpieniu do sieci rosną o 20 proc., jak również takie, które rosną o 1 000 proc.

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • ig 2017-06-01 21:44:21

  Nawet tego nie skomentuje ... Dramat

 • były FR 2015-04-16 15:04:53

  szkoda że nie podaje ilu ludzi staje się niewolnikami Eurocashu robiąc im obroty, gdzie już niewiele zostaje właścicielowi sklepu a jedynie hurtownikowi, właścicielowi sieci.... nie mówiąc o opłatach franczyzowych i obiecywanych gruszkach na wierzbie za to tak obwarowanych warunkami, że ponad połowa fr. ich nie jest w stanie spełnić...

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  8,99

 • Śr

  6,92

 • Min

  4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7912

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane