Ponad sto miejsc pracy w nowym centrum dystrybucji Makro

Autor: pr, dlahandlu.pl 20 kwietnia 2017 09:00

Ponad sto miejsc pracy w nowym centrum dystrybucji Makro fot. materiały prasowe Makro Cash&Carry

Sieć hurtowni MAKRO Polska rozpoczęła rekrutację na ponad sto nowych stanowisk pracy do powstającego centrum dystrybucji koło Pruszkowa. Obiekt o powierzchni ponad 10 tys. mkw. rozpocznie swoją działalność w drugim kwartale 2017 r.

Sieć hurtowni Makro wkrótce uruchomi pierwszą ze swoich trzech nowych platform dystrybucyjnych obsługujących klientów z sektora gastronomicznego. Magazyn usytuowany jest w okolicach Pruszkowa w województwie mazowieckim. Obiekt wyposażony jest w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, w tym system chłodnictwa oparty na technologii C02, zapewniające m.in. niskie zużycie energii oraz wysoki poziom ochrony środowiska naturalnego. Jego powierzchnia wynosi ponad 10 tys. mkw.

W nowym centrum dystrybucyjnym zatrudnienie znajdzie ponad sto osób. Firma rozpoczęła już rekrutację kandydatów na nowe stanowiska pracy. Sieć proponuje swoim przyszłym pracownikom m.in. umowę o pracę bez okresu próbnego oraz wynagrodzenie zasadnicze wraz z premią. Makro oferuje również liczne benefity dodatkowe, takie jak prywatna opieka medyczna, transport do miejsca pracy, zniżki na zakupy w sieci i dofinansowanie kart sportowo-rekreacyjnych. Ponadto, dla przyszłych pracowników firma zorganizuje także szkolenia wdrażające.

Więcej informacji oraz aktualne oferty rekrutacyjne dostępne są na stronie makrokariera.pl.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • yd 2017-05-09 23:37:36

    Poniżej 3000 zł podstawy nie dają

  • Xd 2017-05-09 15:23:21

    2000 brutto śmiech na sali

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9386

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane