PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Poradnik: Jak wybrać odpowiednie oprogramowanie POS

Autor: pr/dlahandlu.pl 23 lutego 2016 11:07

Coraz więcej firm z różnych branż decyduje się na wdrożenie systemów POS do zarządzania sprzedażą, obsługą magazynową czy do raportowania. - Statystyki pokazują, że systemy POS, pozwalają na zwiększenie zysku nawet o 15 proc., dzięki redukcji aż o 85 proc. strat wynikających z błędów personelu – komentuje Jarosław Kluszczyński z firmy Posbox.

Wśród korzyści płynących z wdrożenia profesjonalnego rozwiązania IT do obsługi sprzedaży w firmie  wymienia się poprawę przepływu informacji między personelem, klientami i właścicielami / kadrą zarządzającą, a także możliwości analizy sprzedaży. Możliwość szybkiego wprowadzania danych do systemów POS, pozwala na znaczne usprawnienie pracy, np. poprzez czytniki kodów kreskowych.

Przymierzając się do zakupu odpowiedniego oprogramowania, najważniejsze jest, aby wybrać systemy IT, które swoimi funkcjonalnościami pomogą zapanować i przyśpieszą różne procesy w firmie. Szukając odpowiedniego oprogramowanie POS należy wybrać tak, aby jego funkcjonalności zostały w pełni wykorzystane oraz dostosowane do potrzeb danego biznesu. Dlatego, jeśli prowadzimy firmę, która wymaga od pracowników częstego logowania się do systemu, np. obsługujących gości w restauracjach, warto wybrać rozwiązanie, w którym każdy pracownik otrzymuje indywidualną kartę magnetyczną bądź pin, za pomocą którego loguję się do systemu. Możemy w ten sposób śledzić nie tylko efektywność, ale i czas ich pracy. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Andrzej11krk 2017-07-07 12:09:20

  Zgadzam się z autorem. Polecam wdrożenie systemu nawet do małej gastronomii. Ja sam prowadzę od lat kawiarnię i nie wyobrażam sobie powrotu do samej kasy fiskalnej. System odciąża mnie w wielu kwestiach. Na początku obawiałem się wysokich kosztów, ale dlatego wybrałem rozwiązanie z abonamentami miesięcznymi. i wszystkim polecam

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  18,99

 • Śr

  15,85

 • Min

  9,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane