PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Poradnik: Sześć powodów, dla których warto wdrożyć nowe technologie w sklepie

Autor: dlahandlu.pl 10 października 2017 11:08

W Polsce jest ok. 1,2 mln kas fiskalnych. Obecnie kasy zaczynają ustępować miejsca innym rozwiązaniom.

Michał Pawłowski, menedżer ds. sprzedaży i produktu w firmie iPOS wyjaśnia, że coraz częściej urządzenia są wielofunkcyjne: za przykład posłużyć mogą kasoterminale, które łączą w jednym urządzeniu drukarkę fiskalną, terminal płatniczy oraz system sprzedażowy.

Urządzenia te działają w oparciu o komunikację online: zapewniają podgląd do danych sprzedażowych na bieżąco, w czasie rzeczywistym. Właściciel sklepu, bez wychodzenia z domu, podejrzy każdy paragon lub sprawdzi jakie produkty sprzedają się najlepiej. Wystarczy, że zaloguje się do dedykowanej platformy np. ze smartfona.

Aplikacja jest cyklicznie i bezpłatnie aktualizowana, dzięki czemu urządzenie i system są rozbudowywane o nowe funkcje wraz z rozwojem biznesu.

Przedsiębiorca może zdalnie zmienić cenniki lub dodać asortyment do bazy towarowej – informacja o aktualizacji danych zostanie automatycznie przekazana do urządzenia fiskalnego.

Zintegrowane z urządzeniem płatności kartowe oraz elastyczne podejście do umowy na ich akceptację, sprawiają, że wprowadzenie płatności bezgotówkowych staje się opłacalne.

Nowoczesne rozwiązania dostarczają narzędzi analitycznych i funkcji, które dotychczas były poza zasięgiem małych i średnich sklepów oraz punktów usługowych i gastronomicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane