PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Powiększy się sieć sklepów Orzech

www.portalspozywczy.pl 9 stycznia 2015 11:22

- W roku 2015 planujemy otwarcie kolejnego supermarketu o powierzchni 700 mkw. w Dzikowcu. Jeśli chodzi o inwestycje to czekamy na środki z nowego budżetu UE. Chcemy unowocześnić park maszynowy, powiększyć flotę transportową, mocno uderzyć w eksport oraz wzmocnić i rozbudować bazę przedstawicieli handlowych na rynku handlu detalicznego - mówi Wacław Orzech, prezes zarządu ZPOW Orzech.

ZPOW Orzech planuje wchodzić w nowe kategorie produktowe, obecnie trwają prace laboratoryjno - technologiczne oraz badań rynkowych a przewidywany termin wprowadzenia nowości to sierpień/wrzesień przyszłego roku. - Produkujemy również marki własne, jest to mały procent w stosunku do lat ubiegłych z uwagi na to, iż na tym się nie zarabia. My mamy dobry produkt i chcemy go promować pod marką „Orzech" aby umocnić swoją pozycję na rynkach kraju i zagranicy - dodaje prezes. Firma planuje rozwijać się organicznie i poprzez akwizycje. Zarząd prowadzi obecnie w tej chwili rozmowy z trzema partnerami.

Czy embargo wpłynęło na działalność ZPOW Orzech. - Rynek rosyjski nigdy nie był dla nas priorytetem, jest bardzo niestabilny i nie można na nim pole wydrukuj artykułgać. Chcielibyśmy z Rosją współpracować ale traktujemy to raczej jako dodatek, grant do obrotu - dodaje prezes.
Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Orzech Sp. z o

Zakład Przetwórstwa Owocowo-Warzywnego Orzech Sp. z o. o. w Kolbuszowej zajmuje się produkcją przetworów ze świeżych owoców i warzyw. Oprócz przetwórni, ZPOW Orzech posiada sieć delikatesów firmowych "Orzech".

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane