PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Powstało nowe zrzeszenie sklepów, szuka lokalizacji pod kolejne placówki

Autor: dlahandlu.pl 26 kwietnia 2010 13:01

Powstało nowe zrzeszenie sklepów, szuka lokalizacji pod kolejne placówki

Grupa Chorten, regionalne stowarzyszenie niezależnych kupców pod koniec 2009 zarejestrowało firmę i prowadzi poszukiwania terenów pod budowę nowych placówek a także działających lokali handlowych. Firma zainteresowana jest też współpracą z właścicielami sklepów, którzy chcą się przyłączyć do większej struktury.

Grupę założyło 20 sklepów. Obecie w Grupie Chorten działają 22 sklepy w Białymstoku i okolicach. Sklepy oferują podstawowe produkty spożywcze z grupy mięso, wędliny, pieczywo, słodycze, warzywa i owoce, nabiał oraz alkohol. 

Założyciele grupy Chorten uważają, że na rynku jest miejsce by tworzyć sieć sklepów detalicznych, która będzie zintegrowana, ale kapitałowo niezależna, o silnej pozycji na rynku. Oferta współpracy skierowana jest do właścicieli punktów handlowych w branży spożywczo-przemysłowej o pozytywnej opinii w środowisku kupieckim. Według przedstawicieli sieci tym co odróżnia Grupę Chorten od innych podmiotów jest partnerska umowa o współpracy i duża doza samodzielności w podejmowaniu decyzji.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane