PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Powstanie kolejnych 25 placówek U Rzeźnika

Autor: franczyzawpolsce.pl 21 maja 2010 13:12

W tym roku sieć sklepów mięsnych u Rzeźnika otworzy w granicach 20-25 nowych placówek. Dotychczas powstało już dziewięć, z czego trzy to jednostki własne. Pięć kolejnych - wszystkie franczyzowe - jest w przygotowaniu. Obecnie w sieci działa 129 sklepów, z czego 17 to sklepy własne, a 112 franczyzowe. Szybciej przybywa sklepów franczyzowych.

Najbardziej sieć rozwija się na Podlasiu oraz Warmii i Mazurach. Poza tym w Warszawie i okolicach, gdzie działa ok. 30 placówek U Rzeźnika i wciąż będą uruchamiane kolejne. Pozostałe regiony, w których firm poszukuje franczyzobiorców, to Lubelszczyzna, Podkarpacie, Śląsk i Pomorze. W Pomorskiem wrótce uruchomione zostaną dwie kolejne jednostki w Trójmieście. 

Sklepy U Rzeżnika rowijają się zarówno jako stoiska działające w obrębie supermarketu, galerii handlowej, które sieć na własny koszt aranżuje i wyposaża. Wówczas wkład własny franczyzobiorcy kształtuje się w granicach 5-10 tys. zł, na zakup kas fiskalnych i opłacenie kaucji. Franczyzobiorca płaci za towar kredytem kupieckim. Pokrywa też koszty czynszu i pensji dla pracowników.  Własny lokal pod sklep U Rzeźnika musi mieć co najmniej 50 mkw. powierzchni. Producentem mięsa i wędlin oraz zarządcą sklepów jest spółka PMB S.A.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane