PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Pożar w Broniszach: Powierzchnie zastępcze dla 73 poszkodowanych dystrybutorów

Autor: dlahandlu.pl 3 grudnia 2014 14:53

Pożar w Broniszach: Powierzchnie zastępcze dla 73 poszkodowanych dystrybutorów

Pożar hali OW2 na Rynku Hurtowym Bronisze został ugaszony, nikt nie został poszkodowany w wyniku pożaru. Zarząd Spółki, podjął decyzję o przeznaczeniu powierzchni zastępczych w innych halach na prowadzenie sprzedaży, bowiem 73 dystrybutorów pozbawionych zostało miejsc do sprzedaży.

Wielu handlowców w innych halach udostępniło część swoich powierzchni handlowych kolegom ze spalonej hali, aby do czasu odbudowy mogli prowadzić działalność.

We wszystkich halach, poza halą OW-2, oraz placach handlowych sprzedaż odbywa się bez zakłóceń.

Jak podkreśla zarząd, najważniejsze obecnie jest zapewnienie ciągłości dostaw i sprzedaży najemcom z hali OW2. Ze względu na okres przedświąteczny obrót owocami i warzywami będzie wzmożony i spółka chce umożliwić wszystkim handlowcom prowadzenie działalności.

Hala o pow. 8 tys mkw. w znacznym stopniu została zniszczona, specjaliści nadzoru budowlanego zdecydują o dalszym postępowaniu, czy zostanie odbudowana w części czy całości. Zarząd spółki czeka na ekspertyzę budowlaną. Szacowanie strat potrwa jeszcze kila dni.

Przyczyny pożaru bada Policja Powiatowa w Starych Babicach oraz Powiatowa Komenda Państwowej Straży Pożarnej Warszawa Zachód.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,09

  • Śr

    2,58

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane