Poznańska spółdzielnia zmodernizowała w tym roku cztery placówki

Autor: Społem/dlahandlu.pl 27 maja 2011 10:02

W pierwszym kwartale br. "Społem" Poznańska Spółdzielnia Spożywców w Poznaniu intensywnie prowadziła prace remontowe i modernizacyjne w swoich placówkach handlowych.

W styczniu br. podjęto prace remontowe w sklepie przy ul. Jarochowskiego. Placówka mieści się na parterze kamienicy, której elewacja wymagała gruntownego odnowienia. Wnętrze skelpu zostało rozjaśnione dzięki zainstalowaniu nowego oświetlenia na podwieszanym suficie, malowaniu ścian, położeniu jasnych płytek na posadzce oraz wymianie całego systemu wejściowego. Dopełnieniem odnowionego wnętrza sklepu są przygotowane na miarę:czterosegmentowy regał monopolowy, regał piekarniczy oraz lada sprzedażowa. Wszystkie meble drewniane są w kolorze calvados i stanowią estetyczną i funkcjonalną całość. Komfort zakupów zapewnia również zainstalowana na sali sprzedażowej klimatyzacja.

Miesiąc marzec br. był czasem przeznaczonym na remont w sklepie mieszczącym się u zbiegu ulic Kępińskiej i Szubińskiej w Poznaniu. Prace obejmowały modernizację wnętrza placówki, w tym przede wszystkim malowanie ścian i sufitu oraz wymianę posadzki na estetyczne i łatwe w czyszczeniu płytki. Wzorem wszystkich remontowanych przez "Społem" Poznańską Spółdzielnię Spożywców sklepów, również w tej placówce ustawiony został nowy drewniany regał monopolowy ze stoiskiem kasowym oraz wykonany w tej samej stylistyce regał piekarniczy. Wymienione zostały też regały chłodnicze, a urządzenia klimatyzacyjne rozbudowano. Istotne, ze względu na wygodę i bezpieczeństwo klientów, było naprawienie wejścia do sklepu oraz podjazdu dla wózków.

Ponad miesiąc trwały prace w trzecim, remontowanym w tym kwartale, sklepie zlokalizowanym przy ul. Ożarowskiej. Szeroki zakres prac obejmował wykonanie nowej elewacji sklepu, uporządkowanie i dostosowanie do użytkowania znajdującego się przed nim placu, w tym położenie na dużej powierzchni kostki brukowej. Wnętrze sklepu zyskało zupełnie nowy wygląd dzięki zmianom w aranżacji, zaopatrzeniu w nowe lady chłodnicze oraz dopasowane do wymiarów stoisko monopolowe oraz nowy regał piekarniczy. Ważnym rozwiązaniem, było zainstalowanie nowoczesnego systemu grzewczego - oszczędzającego koszty energii elektrycznej, który zapewnia uzyskanie komfortowych temperatur w placówce przez cały rok.

26 kwietnia br. rozpoczęły się remont i modernizacja sklepu z artykułami gospodarstwa domowego i kosmetykami, znajdującego się przy placu Waryńskiego w Poznaniu. Uzyskany efekt prac to sklep o nowoczesnym wyglądzie. Sklep zyskał kolorową posadzkę, nowe regały oraz funkcjonalną część kosmetyczną, pozwalająca na estetyczną i bogatą ekspozycję towaru.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9044

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane