PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Poznański oddział PSH Livio nie zwalnia tempa ekspansji

Autor: dlahandlu.pl 12 lutego 2018 11:20

Poznański oddział PSH Livio nie zwalnia tempa ekspansji Fot. Livio

W styczniu do poznańskiego oddziału sieci Livio dołączyło 13 nowych placówek, w tym kolejne 3 nowe placówki w województwie lubuskim. Na koniec stycznia w tym regionie pod szyldem Livio działało już 506 sklepów. Poznański oddział Polskiej Sieci Handlowej Livio S.A. kontynuuje tym samym politykę rozwoju i przekracza granice województwa wielkopolskiego.

Polska Sieć Handlowa Livio S.A. należąca do Grupy Kapitałowej Specjał jest operatorem ogólnopolskiej sieci sklepów spożywczych działających w formule franczyzowej, pod marką Livio. Sieć zrzesza niezależne placówki handlowe, które dzięki konsolidacji mogą skutecznie konkurować na polskim rynku detalicznym. Livio swoim zasięgiem obejmuje całą Polskę. Obecnie zrzesza ponad 2300 placówek i nie zwalnia tempa ekspansji.

O wyborze przystąpienia do PSH Livio, jak twierdzą właściciele sklepów, decyduje kilka ważnych elementów. Głównym atutem jest fakt, iż sieć Livio jest w 100 proc. polską siecią, coraz bardziej rozpoznawalną w kraju. Dużym atutem sieci są systematycznie podejmowane działania marketingowe i promocyjne - liczne promocje gazetkowe czy plakatowe pozwalają na wzrost obrotów i przyciągają nowych klientów. Sieć gwarantuje franczyzobiorcom najnowsze i najskuteczniejsze narzędzia remodelingu i planogramów. Livio stawia na podnoszenie jakości obsługi, zwiększanie wizualnej atrakcyjności sklepów, rozszerzanie asortymentu oraz zasięgu terytorialnego. Właściciele sklepów przystępujący do Livio mają zagwarantowany stały dostęp do szkoleń e-learningowych i  możliwości rozwoju. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

 • 10.

  JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  9,32

 • Śr

  6,78

 • Min

  4,62

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8408

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane