Pracowita końcówka roku dla Grupy Chorten

Autor: dlahandlu.pl 21 grudnia 2016 10:42

Na początku grudnia Grupa Chorten poinformowała o podpisaniu 1000. umowy partnerskiej. Obecnie pod szyldem Chorten działa już 1060 placówek.

Głównym obszarem działania Grupy Chorten są województwa podlaskie, lubelskie, mazowieckie. Spółka ma również oddział w Radomiu, a we wrześniu br. podpisała nową umowę o współpracy z Fresz SA i utworzyła nową spółkę regionalną Chorten Warmia-Mazury Sp. z o.o z siedzibą w Olszynie.

Jednym z elementów tegorocznego porozumienia, obok wspólnych działań negocjacyjnych i promocyjno-zakupowych, jest budowanie grupy sprzedaży detalicznej na terenie Warmii i Mazur w oparciu o sklepy wskazane przez Chorten Warmia-Mazury oraz warunki handlowe wynikające z umów Grupy Chorten.

W styczniu 2015 roku Grupa Chorten podpisała umowę o współpracy i wspólnych negocjacjach handlowych ze Stowarzyszeniem Kupców i Przedsiębiorców Polskich ELITA z siedzibą w Wejherowie.

Przeczytaj także: Dyrektor Grupy Chorten: Jeśli nie polski handel, to co?

Grupa Chorten to sieć sklepów spożywczych z kapitałem polskim, założona w 2009 roku. Posiada placówki partnerskie oraz sklepy własne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane