Praska Giełda Spożywcza z nowym centrum logistycznym

www.portalspozywczy.pl 9 marca 2017 11:51

Praska Giełda Spożywcza zapowiada spore inwestycje - na terenie giełdy powstanie nowe centrum logistyczne.

- Planujemy przebudować i przekształcić część giełdy tak, żeby mogła funkcjonować w oparciu o nowoczesny system Cross – docking, gdzie nasi hurtownicy na wynajętych powierzchniach od 1500 do 2000 metrów będą przyjmować dużymi transportami samochodowymi dostawy od producentów. Następnie będą je krótkotrwale magazynować, kompletować dostawy i wystawiać do sprzedaży Cash and Carry lub samodzielnie dowozić do sklepów – tłumaczy Zenon Daniłowski, przewodniczący Rady Nadzorczej PGS.

Dzięki swojej lokalizacji Praska Giełda Spożywcza upatruje sukces nowych działań spółki.

- Myślę, że ten projekt ma duże szanse powodzenia, ponieważ już teraz cieszy się zainteresowaniem naszych obecnych jak i nowych klientów. Wiele firm chciałoby być użytkownikami naszych powierzchni, ze względu na bardzo korzystne zlokalizowanie Praskiej Giełdzie Spożywczej. Bliskość Warszawy pozwala w łatwy sposób dotrzeć do dużej ilości punktów sprzedaży detalicznej i cateringowej. Moim zdaniem pod względem organizacyjnym, logistycznym oraz komunikacyjnym jesteśmy odpowiednio przygotowani, żeby rozwijać się – wyjaśnia Zenon Daniłowski.

Podczas konferencji przedstawiono także odświeżoną witrynę Praskagieldaspozywcza.pl, która ma przede wszystkim ułatwić obecnym i nowym klientom dostęp do oferty Praskiej Giełdy Spożywczej. Strona została również dopasowana do wersji mobilnej na Smartfony.

Całość: portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    13,32

  • Śr

    7,07

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8511

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane