Prawie 180 sklepów działa w sieci Spar

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 3 października 2014 10:54

Spar Polska uruchomiła kolejne dwie placówki. Sklep w Wilkowie zajmuje powierzchnię 190 mkw., natomiast placówka Express w Dąbrówkach ma 166 mkw. Aktualnie sieć Spar liczy 176 sklepów.

Miejscowość Wilkowo leży w odległości 4 km Świebodzina przy drodze krajowej nr 92, którą często poruszają się pojazdy ciężarowe jadące w kierunku lub zjeżdżające z autostrady A2. Z tego powodu właściciel sklepu Paweł Bezak postawił na sklep całodobowy, umożliwiając kierowcom będącym w trasie zakupy o różnych godzinach. Ponadto sklep w Wilkowie posiada również obszerny parking zarówno dla aut osobowych, jak i ciężarowych.
- Wcześniej prowadziłem w tym miejscu własny sklep, jednak chcąc rozwijać się dalej zacząłem poszukiwania odpowiedniego operatora.  Placówka została gruntownie przebudowana i na nowo zaaranżowana. Podnieśliśmy sufit, wyremontowaliśmy salę sprzedaży, odświeżyliśmy budynek zmieniając całkowicie jego wygląd. Teraz sklep jest nowoczesny, funkcjonalny i ze względu na szeroki asortyment bardziej atrakcyjny dla naszych klientów - dodaje Paweł Bezak.

Spar Express w Dąbrówkach zlokalizowany jest przy drodze wojewódzkiej łączącej Leżajsk z Łańcutem. Sklep znajduje się w pobliżu stacji benzynowej również należącej do franczyzorbiorców Spar. Placówka przeszła wyraźną metamorfozę zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Odświeżono elewację i na nowo zaaranżowano przestrzeń sprzedaży.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,18

  • Śr

    4,73

  • Min

    3,74

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8427

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 688414

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane