Prezes Bio Planet: Specjalistyczne sklepy z żywnością ekologiczną z reguły nie pracują w niedziele

www.portalspozywczy.pl 4 grudnia 2017 13:17

Prezes Bio Planet: Specjalistyczne sklepy z żywnością ekologiczną z reguły nie pracują w niedziele Sylwester Strużyna, prezes zarządu Bio Planet/ fot. Żelazna Studio

- W 2017 roku nadal dynamicznie rósł handel żywnością ekologiczną, aczkolwiek znaczna część tego wzrostu przypada na sieci super i hiper marketów, dyskonty oraz drogerie. Jeżeli chodzi o specjalistyczne sklepy z żywnością ekologiczną zauważamy otwieranie się coraz większych sklepów tego typu oraz nadal zwiększający się udział kanału internetowego - mówi serwisowi www.portalspozywczy.pl Sylwester Strużyna, prezes zarządu Bio Planet.

- W 2018 roku chcielibyśmy wykonać i zatwierdzić projekty budowy nowoczesnego zakładu konfekcjonowania. Obecnie paczkowanie bio żywności odbywa się w pomieszczeniach wynajmowanych przez spółkę bez udziału nowoczesnych maszyn. Chcielibyśmy zbudować i uruchomić nowoczesny zakład paczkowania w 2018 roku - przyznaje prezes Bio Planet.

Zapytany o projekt wprowadzania zakazu handlu w niedziele dodał: - Specjalistyczne sklepy z żywnością ekologiczną z reguły nie pracują w niedziele, dlatego wprowadzenie ograniczeń handlu w niedziele oceniam bardzo pozytywnie. Obecnie część konsumentów zostawia weekendowe zakupy na niedziele, a ponieważ sklepy specjalistyczne są wtedy w większości zamknięte konsumenci Ci skazani są w większości na zakupy w zwykłych sklepach ogólnospożywczych - mówi Sylwester Strużyna.

Więcej na portalspozywczy.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,27

  • Min

    4,75

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane