Prezes Chorten: nasz model biznesowy pozwala konkurować z zagranicznymi sieciami

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 8 września 2010 07:51

Prezes Chorten: nasz model biznesowy pozwala konkurować z zagranicznymi sieciami

- Nasz model biznesowy jest nie tylko oparty na agresywnej ekspansji w sektorze oraz na dynamicznym podnoszeniu zysku naszych partnerów, ale przede wszystkim, na rozbudzeniu świadomości u polskiego konsumenta, iż to właśnie on ma największy wpływ na naszą gospodarkę - mówi Krzysztof Pakuła, prezes zarządu Grupy Chorten.

- Wiemy, że razem możemy skutecznie konkurować na polu cen, efektywności oraz jakości z zagranicznymi sieciami. W Polsce jest siła. Należy to wykorzystać. Zatrudniamy ludzi młodych, wykształconych, którzy dzięki swojej przedsiębiorczości, mogą szybko zająć odpowiedzialne stanowiska w naszej organizacji. Nie są oni bezosobowymi pracownikami, tak jak w obcych sklepach, lecz świadomymi i zaangażowanymi wspólnikami (partnerami), mającymi swobodę w kreowaniu biznesu. Kupujemy u polskich producentów, by na każdym kroku budować narodowy kapitał - dodaje Krzysztof Pakuła.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Polak 2010-09-08 22:35:40

    Zgadzam się z polityką grupy Chorten! Sami możemy zrobić wszystko lepiej od zagranicznych firm. I pieniądz zostaje w Polsce.

  • olek 2010-09-08 10:57:11

    Zatrudznić młodych kreatywnych ludzi potrafi każdy kto ma pieniądze. Ale prawdziwą sztuką jest wytworzyć w tych ludziach zrozumienie wspólnych celów i stać się dla nich wodzem wspierającym potencjał w nich tkwiący.

    Panie Prezesie tak trzymać.

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10811

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane